Kategoriler
Genel

İhtiyaç duyulan şey? Aşk nedir?

Hepimizin aşk dediğimiz kavramlara sahibiz. Aşk he yaratıcı hem de yıkıcı, korkutucu ve taraflar birbirine iyi uyduğunda en az güzel olabilir.

Kader, farklı ortaklar seçmek için birçok fırsat sunar. Aşk hayatında işlerin nasıl gittiği bu nedenle nihayetinde hayatta yaptığımız seçimlere bağlıdır. Bu nedenle kendinize iyi gelen bir partner seçmeniz önemlidir! Hiç kimse kendine ve kendi hayatına aşık olmadan başkalarına sevgi veremez.

Bir söz vardır: “Etrafta olan geri gelir ne gönderirsen onu geri alırsın”. Bu olumlu olarak kullanılabilir; Karşı tarafı değiştiremezsiniz, ancak kendi işlerinizi yapma şeklinizi değiştirebilirsiniz.

Partnerinize gerçekten sevgi gönderdiğinizin farkında olun, ancak aynı zamanda kendi sınırlarınızın da farkında olun, ancak o zaman iyi, kalıcı romantik ilişkiler yaratabilirsiniz.

Kadere dair psişik tahminlerimiz – “doğru” ile ne zaman karşılaşmayı bekleyebilirsiniz – bir ruh eşi? Medyumlarımız içeri girer ve çevrenizdeki enerjilere bakar, eğer orada aşk varsa ve biz aşk enerjilerini yaratmak için neler yapılabileceği konusunda tavsiye vermekle meşgulüz, yani aşkta daha fazla şans ve mutluluk.

Tekrar tekrar arayan müşterilerimiz var – aşkla ilgili ayrıntılı olarak açıklanan olayların çoğu zaman da doğru olduğu ortaya çıktığında.

Basiretçilerimiz geçmişe, şimdiye ve geleceğe bakar ve biz her zaman sevgiyi en iyi şekilde yaşamak için ne yapmanız ve neler yapabileceğiniz konusunda tavsiyelerde bulunuruz. Tüm okumalarda astroloji, burçlar, ayın evreleri ve zaman perspektifi ile ilgilidir.